Aktualności

styczeń 2023


Mamy przyjemność ogłosić, że firma Center została jednym ze sponsorów Włókniarza Częstochowa w sezonie 2023 ?

styczeń 2023


Za 2 tygodnie odbędzie się kolejna edycja targów recyklingu MRAI 2023 w Indiach. See you there!

grudzień 2022


W ubiegłym tygodniu dokonaliśmy odbioru technicznego prasonożycy z opcją paczkownaia Louritex PHGM 1000t 6M box.
Konstrukcja maszyny została specjalnie wzmocniona co umożliwia wykonywanie paczek o zagęszczniu 1,7 t/m.
Maszyna została wykonana dla firmy SDS Mielec.

grudzień 2022


Mamy przyjemność ogłosić, że firma CENTER została doceniona podczas gali “Jurajski Produkt Roku 2022“. Uhonorowanie nas nagrodą w kategorii ,,Społeczna odpowiedzialność biznesu. Etyka w biznesie” jest zwieńczeniem naszych wieloletnich starań o prowadzenie firmy zgodnie z szerokoprzyjętymi standardami etyki biznesowej. Bycie przedsiębiorcą nie ogranicza się jedynie do generowania dochodu. Dbanie o dobre warunki i atmosferę pracy czy wspieranie lokalnych organizacji to równie kluczowe elementy prowadzenia działalności, które przyczyniają się do sprawniejszego działania operacji.
Otrzymanie tej nagrody to dla nas potwierdzenie skuteczności holistycznego podejścia do biznesu, które przyświeca nam od początku naszej działalności.
Jeszcze raz dziękujemy Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie za przyznanie nam tego wyróżnienia.

grudzień 2022


Zdjęcia nigdy nie oddadzą tego jak naprawdę wygląda praca maszyny ⚙️♻️. Poniżej przedstawiamy całą Modułową Linię do Recyklingu SIMVIC ze szczególnym uwzględnieniem systemu separacji.

listopad 2022


W dniach 22-24 listopada nasz oddział specjalny wyruszył na misję, kierunek: Gdańsk, konferencja: “Termiczne przekształcanie odpadów. Odzysk energii”.
W świetle kryzysu energetycznego, z którym niewątpliwie zaczęliśmy się mierzyć rozkwitają kwestie alternatywnych metod wytwarzania energii. Dużo się mówi o wznowieniu budowy elektrowni jądrowej, ale niewiele słyszymy o odzysku energii z odpadów. Na konferencji, czołowi przedstawiciele przemysłu poruszyli szereg problemów, które stoją na drodze rozwoju tej gałęzi energetyki.
Zebraliśmy wiedzę, teraz czas na powrót do pracy.
Widzimy się za rok!

pażdziernik 2022


W dniach 19-21 października odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO, na których nie mogło nas zabraknąć.

Fotorelacja

wrzesień 2022


Realizacja zamówienia na mobilną prasonożycę Louritex PHGm 450T, 5 m.box do P.W.ESPACE, M.Sirko, Balice

sierpień 2022


Firma P.U.H Center Edyta Sołtys zakończyła kontrakt na dostawę młyna dwuwałowego JLSS2000 z napędem elektrycznym do REDDY PAI METALS LTD w Wielkiej Brytanii.

lipiec 2022


W lipcu firma zakończyła kontrakt na dostawę mobilnej prasonożycy Louritex PHGM 500T 5M do MA-KOLOR-EKO Marzena Bobrowska, Warka

czerwiec 2022


P.U.H Center Edyta Sołtys zrealizowała kontrakt na dostawę mobilnej prasonożycy Louritex PHGF 450T z napędem elektrycznym do niemieckiej firmy Autoverwertung Nord GmbH.

czerwiec 2022


W dniach 7-9.06.2022 we Wrocławiu odbyła się 12 Konferencja Paliwa z Odpadów. Firma P.U.H Center uczestniczyła w szeregu paneli dyskusyjnych i szkoleń poruszających temat produkcji i zagospodarowania paliw powstałych z przetwarzania odpadów.

maj 2022


W związku z dostrzeżeniem potrzeb rynków wschodzących firma wraz z naszymi partnerami z Austrii, Portugalii i Chin uczestniczyła w kilkudniowej Międzynarodowej Konferencji Recyclingu (MRAI International) w New Delhi w Indiach.Podczas konferencji zaprezentowaliśmy wszelkie możliwe rozwiązania dotyczące recyclingu złomów metali oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji.Dzięki szerokiej ofercie naszych partnerów przedstawiliśmy kompleksowe i różnorodne rozwiązania dla tworzącego się rynku recyclingu w Indiach.

maj 2022


W odpowiedzi na rosnące potrzeby i wymagania naszych klientów pracownicy naszej firmy uczestniczyli w kilkudniowym szkoleniu w fabryce Louritex Lda w Portugalii.

kwiecień 2022


Firma P.U.H Center Edyta Sołtys zrealizowała kontrakt na dostawę linii technologicznej do przerobu złomu do firmy Złomex S.A w Krakowie.
Zapraszamy do obejrzenia filmu.

styczeń 2022


P.U.H Center Edyta Sołtys zrealizowała kontrakt na dostawę wolnoobrotowego rozdrabniacza dwuwałowego do firmy Derengowscy S.C, Leszno

grudzień 2021


Prezentujemy najnowszy produkt firmy P.U.H Center Edyta Sołtys – rozdrabniacz wstępny Pre-Shredder PSE 700.
Zapraszamy do obejrzenia filmu i zapoznania się z ofertą.

grudzień 2021


Z przyjemnością informujemy o poszerzeniu oferty P.U.H Center Edyta Sołtys o nowy produkt – Wolnoobrotowy rozdrabniacz dwuwałowy z wymiennymi nożami. Zapraszamy do zapoznania się z produktem klikając w link

grudzień 2021


P.U.H Center Edyta Sołtys otrzymało podziękowania od Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie za owocną współpracę i wsparcie.

grudzień 2021


Informujemy, że Urząd Patentowy zakończył procedurę merytoryczną dotyczącą kolejnego rozwiązania firmy P.U.H CENTER Edyta Sołtys i przychylił się do wniosku udzielając prawa wyłącznego na nasze rozwiązanie: “Sposób odzyskiwania surowców z odpadów i zestaw urządzeń do odzyskiwania surowców z odpadów”, numer zgłoszenia patentowego P.421732“.

listopad 2021


Realizacja zamówienia na maszynę Louritex 700ton Mobile Diesel dla firmy Koksik Sp.zoo, Gdańsk

listopad 2021


Firma PHU Center zrealizowała kontrakt na dostarczenie prasonożycy Louritex PHGM 700T na gąsienicach dla firmy TROJEK A.S, Czechy

pazdziernik 2021


Firma Center dostarczyła prasonożycę Louritex PHGM 450T dla firmy Scrap-Metal Sp. z o.o., Polska

 

pazdziernik 2021


Delegacja naszej firmy uczestniczyła w 25 edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON

pazdziernik 2021


Dostawa prasonożycy mobilnej Louritex PHGF 500T do firmy PPUH Mirosława Pinecka, Polska

czerwiec 2021


Realizacja zamówienia na dostawę rozdrabniacza dwuwałowego CMI TIPO BF 4000 Matricola do Firmy Handlowej ARMET Arkadiusz Ciszewski, Polska

czerwiec 2021


Dostawa paczkarki Louritex 2W 400x400 do firmy Eco-Stal Sp. z o.o., Polska

23 kwiecień 2021


Pan Tsewang Namgyal, Ambasador Republiki Indii w Polsce i na Litwie, dnia 23/04/2021 odwiedził firmę P.U.H. Center ‘ Edyta Soltys’ Centrum Recyklikngu w Częstochowie.

Pan Robert Lapa, dyrektor P.U.H Center, przeprowadził konstruktywne i owocne dyskusje z ambasadorem Namgyalem na temat wprowadzenia projektów ELV i Metal Recycling w Indiach, oferując i sugerując kompletne rozwiązania końcowe w zakresie złomowania starych i zużytych pojazdów.

luty 2021


Realizacja dostawy prasonożycy elektrycznej Louritex PHGM 500T do firmy Energo-Trans Met Sp.jawna, Polska

 

grudzien 2020


Firma zrealizowała kontakt na dostawę młyna dwuwałowego JLSS 1900 z wymiennymi nożami dla firmy KM-Metal Machoń Sp.jawna, Polska

 

listopad 2020


W listopadzie firma zakończyła kontrakt na dostawę prasonożycy Louritex PHGF 1000T dla kontrahenta Ecofer SUD SRL, Neapol – Włochy

 

listopad 2020


Firma PUH Center Edyta Sołtys dostarczyła prasonożycę Louritex PHGM 1000T do firmy Złomex Surowce Sp. z o.o.

 

pazdziernik 2020


Firma zrealizowała kontrakt na dostawę rozdrabniaczy wstępnych M&J pre-shredder 4000/12, 4000/10 do firmy KM-Metal Machoń Sp.jawna,Polska

kwiecień 2020


P.U.H Center Edyta Sołtys zrealizowała kontrakt na dostawę prasonożycy Louritex PHGM 450T do firmy Skup Metali Kolorowych i Złomu KAMSHOW Kamil Niedzielko

styczeń 2019

Z przyjemnością informujemy że firma P.U.H. CENTER realizuje dostawę mobilnej prasonożycy PHGM 700T dla czeskiej firmy EKOPRON-METAL s.r.o

listopad 2018

Dla zakładu obrotu złomem KGHM Metraco S.A. firma P.U.H. CENTER zrealizowała dostawę paczkarki miedzi PHEF 3VB RX3 400x600 o wydajności 35 ton na godzinę.

październik 2018

W dniach 23.10.2018r. – 25.10.2018r. w Poznaniu odbyły się międzynarodowe targi POL-ECO SYSTEM 2018. To jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska w Europie Środkowo Wschodniej. Firma P.U.H. CENTER aktywnie uczestniczyła w targach, szeregu konferencji, paneli dyskusyjnych i szkoleń poruszających aktualną problematykę z dziedziny ochrony środowiska, a także komunalnej.

Czytaj więcej

sierpień 2018

Z przyjemnością informujemy że firma P.H.U CENTER kończy kontrakt na dostawę prasonożycy 1500T dla jednego z największych klientów z którym współpracujemy od 20lat, firmy Polcopper Sp z o.o.

sierpień 2018

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CENTER otrzymało podziękowanie od Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka za pomoc na rzecz Częstochowskich rodzin wielodzietnych.

Czytaj więcej

marzec 2018

Z przyjemnością informujemy iż w marcu zakończyliśmy kontrakt na dostawę prasonożycy Louritex PHGM 500T dla naszego największego odbiorcy firmy Cognor S.A.

marzec 2018

Firma P.H.U CENTER dostarczyła pierwszą w Polsce mobilną strzępiarkę do złomu metali producenta ZB-GROUP.