Informacje o firmie

Zakres naszego działania

Sprzedaż maszyn

Jesteśmy przedstawicielem handlowym maszyn do przerobu złomu producentów takich jak: Louritex LDA, ZB Group, Idrobenne

Serwis maszyn

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zgodnie z zaleceniami producenta oraz potrzeb klienta.

Remonty maszyn

Kapitalne remonty maszyn i innych urządzeń do przerobu złomu.

N

Rzetelna firma

Z przyjemnością informujemy, że PHU Center Edyta Sołtys posiada Certyfikat Rzetelności przyznany przez Krajowy Rejestr Długów.

Certyfikat “Rzetelna Firma” jest doskonałą rekomendacją naszej uczciwości, udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą działalność przedsiębiorców.

Ponadto jest dokumentem potwierdzającym odpowiedzialność, sumienność regulacji zobowiązań i etykę praworządności firmy.

Na podstawie unikatowego kodu umieszczonego na Certyfikacie Rzetelności mogą Państwo sprawdzić autentyczność i aktualność naszego certyfikatu na stronie www.krd.pl

Firma P.U.H. CENTER istnieje od 1998 roku, nieustannie jej główną formą działalności jest zapewnienie profesjonalnych maszyn do przerobu złomu metali. Długoletnie doświadczenie w branży złomowej, wyszkolony personel oraz nowoczesne wyposażenie techniczne sprawiają, że Center jest firmą zapewniającą usługi najwyższej jakości.

Początki działalności firmy polegały na sprzedaży maszyn używanych ale wraz z rozwojem rynku złomowego nasza oferta została uzupełniona o maszyny nowe sprawdzonych producentów. Obecnie firma Center to jedyny autoryzowany agent handlowy i dostawca usług serwisowych firm Louritex LDA, ZB Group oraz Idrobenne w regionie Europy Centralnej.

Jako lider rynku lokalnego świadczymy kompletny zakres usług serwisowych. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na współpracę, co oznacza, że rozumiemy, iż wydajność produkcyjna naszych klientów zależy od wydajności i niezawodności maszyn. Gwarantujemy niezawodną i szybką reakcję na zgłoszone nieprawidłowości, pomagamy naszym klientom optymalizować wydajność produkcyjną oraz ograniczać straty i koszty utrzymania ruchu.

Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, zapewniamy profesjonalny serwis zgodny z założeniami producenta maszyn z wykorzystaniem oryginalnych części. Firma Center dzięki precyzyjnie zaplanowanej strategii rozwoju, jest firmą elastyczną świadcząc usługi serwisowe i rozwiązania dostosowane do lokalnych warunków i potrzeb naszych klientów, których listę załączamy w linku. Kliknij i zobacz

Jesteśmy otwarci dla naszych partnerów. Obserwuj nasze działania w serwisach społecznościowych i korzystaj z ofert specjalnych.